Tallinna koolinoorte põhikooli tüdrukute JALGPALL

Esmaspäeval 25. septembril toimus Kuristiku Gümnaasiumi staadionil Tallinna koolinoorte põhikooli tüdrukute JALGPALLI võistlus.

Tulemused-

Laagna – Kuristiku  1:0

Laagna – Pirita         1:0

Alagrupi võitjana pääsetakse edasi järgmisesse ringi.

 

Advertisements

Lasnamäe- ja Pirita linnaosa 3-7. klassi PENDELTEATEJOOKS

Teisipäeval 19. septembril toimusid Kuristiku Gümnaasiumi staadionil Lasnamäe- ja Pirita linnaosa 3-7. klassi PENDELTEATEJOOKSU võistlused.

Meie kooli esindasid-

3 klass

TÜDRUKUD                                                                  POISID

Gloria Zapevalova                                                      Matvei Aleksejev

Triin Sever                                                                   Lauri-Gunnar Vool

Sofia Zahharova                                                          Marek Matt

Brianna Eesmaa                                                          Gregor Urgard

Annabel Vesper                                                           Rolando Virovere

Kerstin Uustalu

21845724_10155710202434819_712376497_o

3 klass saavutas 7 koha.

4 klass

TÜDRUKUD                                                          POISID

Kalindi Husu                                                        Kirill Ivanov

Karina Jelinskaja                                                 Andre Kuuspere

Darja Delina Ivanova                                         Aleksei Katskov

Kätlin Räpo                                                           Kaido Kägu

Caitlyn Kõrgemaa                                                Maksim Trofimov

Elisabeth Pikorainen                                           Kevin Palomäki

Aaron Dehnik

21931197_1230483710390616_392185382_o

4 klass saavutas kolmanda koha ja pronksmedalid.

5 klass

TÜDRUKUD                                             POISID

Viktoria Mustonen                                Enrico Hain

Kristiina Tamm                                      Erki Roosa

Birgit Juur                                                Carl- Eerik Leht

Ingrid Kostjak                                         Vjatšešlav Maisurjants

Maarika Veedi                                         Marcus-Oliver Sepp

Robin-Rio Roosileht

21886504_1693610544006443_9669792_o

5 klass saavutas kolmanda koha ja pronksmedalid.

 

Tallinna koolinoorte teatejooksude meistrivõistlused 2017

13. septembril toimusid Tallinna Kalevi staadionil Tallinna koolinoorte teatejooksude meistrivõistlused 2017.

Meie kooli esindasid-

PÕHIKOOL 10x60m pendelteatejooks

Tüdrukud                                                         Poisid

CÄDRI HAL 6B                                                  DANIEL KÕIV 8B

BRIGITTE PÄRN 6B                                          ARTUR DEMJANOV 8A

ŽANNA ŠMIRNOVA 8A                                    NORMAN MUINASMAA 9A

KADILII VELLEND 8A                                      HARDI NURMSE 9A

HELENA LAANJÄRV 8A                                    STEN GEVIN SELL 9B

LIISBETH BELOW 8A                                        KARL HENRICH DIENER 9B

EMILIA NIILO 9A                                               MURAD VELIEV 9B

TRIINU UUSKÜLA 9A                                         ENRICO ALEX KÜNNAPAS 9B

LAURA RAESAAR 9A                                           EGERT LEHTER 9B

STELLAH PETTAI 9B                                            RAINER EHA 9B

varu BRIGITA PARGI 9A                                     varu MARKUS ÕISPUU 8A

varu REILI PÄHKLIMÄE 9B                               varu ARTUR KIREJEV 8A

GÜMNAASIUM 10x100m pendelteatejooks

Neiud                                                                      Noormehed

KETLIN MÕTTUS 10klass                                    KRISTJAN JÜRISALU     12klass

ELINA MÜÜRSEPP 10klass                                  DANIEL LEŠENKO 12klass

CARMEN KARP 10klass                                        KEVIN RÄPO 10klass

MONICA KARTSOV 10klass                                 TAURI-TAAVI TEIN 11klass

MARI-LIIS SEPPAGO 11klass                               RAINER HALANURM 11klass

JOHANNA HERMANN 11klass                            ERVIN PUUST 11klass

ANITA KATTAI 11klass                                          JANEK KÄSPER 11klass

ANEE ILLIPE 11klass                                             HENRY JÄRVE 11klass

KRISTIINA PÄRTEL 11klass                                  MAGNE TRUBITSÕN 10klass

KATI PEIAL 11klass                                                HANS-KRISTJAN VELLING 10klass

varu RENELLE KARNASKIND 10klass                varu NIKOLAI BORZOV 12klass

varu LIIS-BETH PENDLA 10klass

Noormehed 4x800m ringteatejooks

CARL-ROBERT KALLASTE 9A

RAINER EHA 9B

JANEK KÄSPER 11klass

HENRY JÄRVE 11KLASS

Võistluste tulemused

Tallinna_koolinoorte_teade2017_tulemused