2016/2017 õppeaasta esimesed võistlused- Tallinna Koolinoorte Teatevõistluste Meistrivõistlused

2016/2017 õppeaasta esimesed võistlused- Tallinna Koolinoorte Teatevõistluste Meistrivõistlused toimusid 14. septembril Tallinna Kalevi staadionil.

Üleeuroopalise liikumisnädala MOVE Week raames tervitas ja innustas kultuuriminister Indrek Saar Tallinna Koolinoorte XXXV Teatejooksu meistrivõistlustest osalejaid, andes ka esimese stardipaugu põhikooli tütarlaste 10 x 60 meetri pendelteatejooksule.

Põneval võistluspäeval, osales üle 2500 õppursportlase. Koolinoortemeistrid selgusid pendelteatejooksudes, 4×400 meetri jooksus neidudele ja 4×800 meetri jooksus noormeestele.

Meie kooli esindasid-

PÕHIKOOL 10x60m jooks

TÜDRUKUD                                      POISID

Emilia Niilo 8A                                Aleksander Tina 9A

Triinu Uusküla 8A                         Norman Muinasmaa 8A

Kelly Uke 8A                                   Reio Remmelg 9A

Reili Pähklamäe 8B                       Rainer Eha 8B

Stellah Pettai 8B                             Erik Eo Rannap 9B

Kaarina Seidelberg 8B                   Robert Pivtsov 9A

Elina Müürsepp 9A                         Murad Velijev 8B

Carmen Karp 9A                              Marten Sillaste

Monica Kartsev 9B                        Magne Trubitsõn

Keitlin Mõttus 9B                           Alex Sillaste

GÜMNAASIUM 10X100m jooks

NEIUD                                                   NOORMEHED

Johanna Hermann 10 klass             Hans-Kristjan Velling 10 klass

Kristiina Pärtel 10 klass                   Rasmus Juurik 10 klass

Mari-Liis Seppago 10 klass             Ervin Puust 10 klass

Kati Peial 10 klass                             Henry Järve 10 klass

Grete Ohak 11 klass                          Erik Gagarin 10 klass

Karina Vonberg 12 klass                  Rainer Alanurm 10 klass

Alana Tannil 12 klass                       Daniel Leštšenko 11 klass

Kristel Sild 12 klass                          Pavel Ivanov 11 klass

Mai- Liis Meriloo 12 klass               Kristjan Jürisalu 11 klass

Kristiina Palts 12 klass                     Jürgen Jürisalu 11 klass

Diana Sumin 12 klass                       Hendrik Keltman 12 klass

4x800m jooks NOORMEHED

Carl Robert Kallas 8A

Aleksander Tina 9A

Henry Järve 10 klass

Daniel Zaitsev 12 klass

Tulemused-

tallinna_koolinoorte_teade2016_tulemused

 

 

Advertisements