Tallinna Laagna Gümnaasiumi VIII Meistrivõistlused UJUMISES

Täna, 19. aprillil toimusid Tallinna Laagna Gümnaasiumi VIII Meistrivõistlused UJUMISES.

Võistlus toimus 3 vanuseklassis-

1-4 klass 25m vabat

5-7 klass 25m vabalt

Üldarvestus 50m vabalt

Lisaks teateujumine igas vanuseklassis.

Tulemused-

1-4 klass TÜDRUKUD 25m                               1-4 klass POISID 25m

  1. Anastassia Teterina 4A 17,41                1. Lars Kuljus 4C 15,06
  2. Maria Agnesa Galeis 3B 17,90               2. Rando Reisner 4A 18,17
  3. Gretel Punt 4B 18,17                               3. Georg Raudsepp 2A 18,19

5-7 klass TÜDRUKUD 25m                             5-7 klass POISID 25m

  1. Margarita Laidro 5B 15,53                     1. Norman Muinasmaa 7A 13,34
  2. Carolin Uesson 5C 17,88                      2. Robert Indus 7A 14,91
  3. Brigitta Pargi 7A 19,60                          2. Daniel Kõiv 6B 14.91

Üldarvestus NEIUD 50m                                Üldarvestus NOORMEHED 50m

  1. Margarita Laidro 5B 33,88                    1. Janek Käsper 9A 27,50
  2. Anne Elise Ojavere 5B 49,79               2. Marek Käsper 9A 27,95
  3. Elis Lehter 5B 52,14                              3. Rauno Tarkiainen 11klass 28,24

 

Advertisements

Lasnamäe ja Pirita LO algklasside RAHVASTEPALLI FINAALID

Lasnamäe ja Pirita linnaosa algklasside RAHVASTEPALLI FINAALIDESSE pääsesid meie kooli 4 klassi poiste võistkond ja 4 klassi tüdrukute võistkond.

4 klassi poisid võistlesid 30. märtsil Kuristiku Gümnaasiumis.

Poisid olid väga tublid ning saavutasid 3. KOHA ja PRONKSMEDALID.

Finaalis osalesid

Tallinna Laagna Gümnaasium

Merivälja Kool

Kuristiku Gümnaasium

Pirita Majandusgümnaasium

Linnamäe Vene Lütseum

Pae Gümnaasium

4 klassi poiste võistkonda kuulusid

Andre Balta                Kaspar Padjus

Andreas Arder           Hendrik Thorsten Blomqvist

Daniel Zarov              Mattias Sillaste

Rando Reisner          Kristen Räiss

Karl Vincent Grahv

 

Poiste mängude protokoll 4.klasside POISID rahvastepall – protokoll

 

4 klassi tüdrukud võistlesid 4. aprillil Läänemere Gümnaasiumis.

Tasavägistes mängudes saavutasid tüdrukud 5. KOHA.

Finaalis osalesid

Tallinna Laagna Gümnaasium

Läänemere Gümnaasium

Pirita Majandusgümnaasium

Linnamäe Vene Lütseum

Pae Gümnaasium

Kuristiku Gümnaasium

4 klassi tüdrukute võistkonda kuulusid

Miriam Trummal           Aurelia Raagel

Anne-Ly Lippard           Anastassia Teterina

Brigitte Pärn                   Elo Mõttus

Sirli Püttsepp                 Sandra Sereda

Riina Tannil                    Ines Varjola

Tüdrukute mängude protokoll 4.klasside TÜDRUKUD rahvastepall – protokoll