Lasnamäe- ja Pirta Linnaosa RAHVASTEPALL

1.märtsil mängisid meie kooli 3 KLASSI SEGAVÕISTKOND III alagrupis meie koolis.

Alagruppi kuulusid-

Tallinna Laagna Gümnaasium

Merekalda Kool

Tallinna Pae Gümnaasium

Lasnamäe Gümnaasium

Tallinna Sikupilli Keskkool

Meie kooli võistkond saavutas 2 võiduga ( võideti Pae Gümnaasiumi ja Lasnamäe Gümnaasiumi) III koha. Edasi finaalturniirile pääsesid Merekalda Kool ja Sikupilli Gümnaasium.

Võistkonda kuulusid-

Heleri Kasekamp                    Sandra Saar

Birgit Juur                                 Kairi Peial

Beata Blaževitš                        Carmen Kriisa

Eveliina Kõiv

Vjatšeslav Maisurjants          Andri Paju

Marcus Lõomets                     Danila Popovitš

Robin Aas                                 Daniel Kase

Magnus Riim                           Kristofer Valk

Carl-Eerik Leht

 

29. märtsil mängisid meie kooli 4 KLASSI POISID I alagrupis Tallinna Sikupilli Keskkoolis.

Alagruppi kuulusid-

Tallinna Laagna Gümnaasium

Lasnamäe Vene Gümnaasium

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum

Meie poisid saavutasid täiseduga võidu ( võideti kõiki koole 2:0) ja pääsesid edasi finaalturniirile.

20160229_131321

Võistkonda kuulusid-

Andre Balta                  Daniel Zarov

Rando Reisner             Hendrik Torsten Blomqvist

Lars Kuljus                   Andreas Arder

Kristen Räiss               Kaspar Padjus

Mattias Sillaste

 

16 veebruaril mängisid meie kooli 4 KLASSI TÜDRUKUD III alagrupis, meie koolis.

Alagruppi kuulusid-

Lasnamäe Gümnaasium

Tallinna Sikupilli Keskkool

Tallinna Laagna Gümnaasium

Tallinna Pae Gümnaasium

Meie kooli tüdrukud saavutasid 2 võiduga (võideti Lasnamäe Gümnaasiumi ja Sikupilli Keskkooli) II koha ja pääsesime koos Pae Gümnaasiumiga finaali.

20160216_120134

Võistkonda kuulusid-

  1. Sandra Sereda            2. Brigitte Pärn

3. Riina Tannil                      4. Mirjam Trummal

5. Anastassia Teterina       6. Anne Ly Lippard

7. Klaara Kapsi                     8. Elo Mõttus

9. Liisa Murumets

Varumängija Ellen Krutto

Varumängija Caroline Velsberg

 

11 veebruaril algasid Lasnamäe- ja Pirita Linnaosa RAHVASTEPALLI alagrupimängud 3-5 klassile.

11 veebruaril mängisid meie kooli 5 KLASSI POISID II alagrupis Pirita Majandusgümnaasiumis.

Alagruppi kuulusid-

Tallinna Sikupilli Keskkool

Pirita Majandusgümnaasium

Tallinna Laagna Gümnaasium

Merivälja Kool

Meie kooli poisid saavutasid 1 võiduga III koha, alagrupist edasi finaalturniirile pääsesid Pirita Majandusgümnaasium ja Merivälja Kool.

5 klassi poiste võistkonda kuulusid-

Kristo Mälter           Raigo Tiismaa
Rasmus Treier        Robin Kirsipuu
Viljar Lipard             Gren-Raigo Leht
Aarne Lääne            Rain Sivonen
Magnus Lasberg

 

11 veebruaril mängisid meie kooli 5 KLASSI TÜDRUKUD III alagupis meie koolis.

Alagruppi kuulusid-

Lasnamäe Vene Gümnaasium

Mahtra Põhikool

Tallinna Laagna Gümnaasium

Merivälja Kool

Meie kooli tüdrukud saavutasid 2 võiduga III koha. Alagrupist edasi finaalturniirile pääsesid Mahtra Põhikool ja Merivälja Kool.

12722553_10153933061949819_427545280_o

5 klassi tüdrukute võistkonda kuulusid-

Johanna Katriin Hanson     Gädri Hal

Olesja Kortsenova                 Elis Lehter

Stella Puzõrjov                       Angelika Kasterpalu

Margarita Laidro                   Lotta Rosenberg

Anneli Lindam

Varumängija Merili Knoll

Varumängija Elise Palgi