18 veebruar ALGKLASSIDE TALISPORDIPÄEV

18 veebruaril toimus algklasside talispordipäev, mida korraldasid 8A klassi õpilased Christi, Krissu ja Aleksanr.

 

Advertisements

Tallinna Koolinoorte MV 10x50m TEATEUJUMISES FINAAL

4. veebruaril toimus Kalev SPA ujulas Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlused 10x50m TEATEUJUMISES FINAAL.

Meie kooli võistkonda kuulusid-

1. Igor Zahhartšuk                     2. Daniel Zaitsev

3. Kevin Räpo                              4. Janek Käsper

5. Marek Käsper                         6. Erik Mandel

7. Carl Robert Kallaste             8. Norman Muinasmaa

9. Lars Kuljus                            10. Rauno Tarkiainen

Meie võistkonna ujumine-

Tulemused-

5.%2011.10x50m.%20Teateujumine

 

 

Tallinna Koolinoorte MV põhikooli tüdrukute VÕRKPALLIS

4. märtsil toimus meie koolis Tallinna Koolinoorte Meistrivõistluste teine ring põhikooli tüdrukute VÕRKPALLIS.

Võistlesid-

Tallinna Laagna Gümnaasium

Tallinna Reaalkool

Gustav Adolfi Gümnaasium

Mustjõe Gümnaasium.

Meie kooli tüdrukud võistlesid väga hästi, saavutati üks geimivõit, kuid kahjuks väga tasavägistes mängudes ühtegi mänguvõitu ei saavutatud.

Edasi pääsesid Tallinna Reaalkool ja Mustjõe Gümnaasium.

Meie kooli võistkonda kuulusid-

Elina Müürsepp              Alice Kupri

Maria Klemmer              Gerri-Grete Dello

Johanna Hermann         Jelena Lebedeva

Kristiine Kalev                Helina Eimann

17. veebruaril toimusid meie koolis Tallinna Koolinoorte Meistrivõistluste esimene ring põhikooli tüdrukute VÕRKPALLIS.

Võistlesid-

Tallinna Kuristiku Gümnaasium

Merekalda Kool

Tallinna Laagna Gümnaasium

Lasnamäe Vene Gümnaasium

Meie kooli tüdrukud saavutasid kahe võiduga (võideti Kuristiku Gümnaasiumi ja Lasnamäe Vene Gümnaasiumi) teise koha ja pääsesid koos Merekalda Kooliga järgmisesse ringi.

Võistkonda kuulusid-

Elina Müürsepp              Gädri Hal

Maria Klemmer              Gerri-Grete Dello

Johanna Hermann         Jelena Lebedeva

Kristiine Kalev                Helina Eimann

Sandra Niidas                  Crystal Kõrge

 

 

Lasnamäe- ja Pirta Linnaosa RAHVASTEPALL

1.märtsil mängisid meie kooli 3 KLASSI SEGAVÕISTKOND III alagrupis meie koolis.

Alagruppi kuulusid-

Tallinna Laagna Gümnaasium

Merekalda Kool

Tallinna Pae Gümnaasium

Lasnamäe Gümnaasium

Tallinna Sikupilli Keskkool

Meie kooli võistkond saavutas 2 võiduga ( võideti Pae Gümnaasiumi ja Lasnamäe Gümnaasiumi) III koha. Edasi finaalturniirile pääsesid Merekalda Kool ja Sikupilli Gümnaasium.

Võistkonda kuulusid-

Heleri Kasekamp                    Sandra Saar

Birgit Juur                                 Kairi Peial

Beata Blaževitš                        Carmen Kriisa

Eveliina Kõiv

Vjatšeslav Maisurjants          Andri Paju

Marcus Lõomets                     Danila Popovitš

Robin Aas                                 Daniel Kase

Magnus Riim                           Kristofer Valk

Carl-Eerik Leht

 

29. märtsil mängisid meie kooli 4 KLASSI POISID I alagrupis Tallinna Sikupilli Keskkoolis.

Alagruppi kuulusid-

Tallinna Laagna Gümnaasium

Lasnamäe Vene Gümnaasium

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum

Meie poisid saavutasid täiseduga võidu ( võideti kõiki koole 2:0) ja pääsesid edasi finaalturniirile.

20160229_131321

Võistkonda kuulusid-

Andre Balta                  Daniel Zarov

Rando Reisner             Hendrik Torsten Blomqvist

Lars Kuljus                   Andreas Arder

Kristen Räiss               Kaspar Padjus

Mattias Sillaste

 

16 veebruaril mängisid meie kooli 4 KLASSI TÜDRUKUD III alagrupis, meie koolis.

Alagruppi kuulusid-

Lasnamäe Gümnaasium

Tallinna Sikupilli Keskkool

Tallinna Laagna Gümnaasium

Tallinna Pae Gümnaasium

Meie kooli tüdrukud saavutasid 2 võiduga (võideti Lasnamäe Gümnaasiumi ja Sikupilli Keskkooli) II koha ja pääsesime koos Pae Gümnaasiumiga finaali.

20160216_120134

Võistkonda kuulusid-

  1. Sandra Sereda            2. Brigitte Pärn

3. Riina Tannil                      4. Mirjam Trummal

5. Anastassia Teterina       6. Anne Ly Lippard

7. Klaara Kapsi                     8. Elo Mõttus

9. Liisa Murumets

Varumängija Ellen Krutto

Varumängija Caroline Velsberg

 

11 veebruaril algasid Lasnamäe- ja Pirita Linnaosa RAHVASTEPALLI alagrupimängud 3-5 klassile.

11 veebruaril mängisid meie kooli 5 KLASSI POISID II alagrupis Pirita Majandusgümnaasiumis.

Alagruppi kuulusid-

Tallinna Sikupilli Keskkool

Pirita Majandusgümnaasium

Tallinna Laagna Gümnaasium

Merivälja Kool

Meie kooli poisid saavutasid 1 võiduga III koha, alagrupist edasi finaalturniirile pääsesid Pirita Majandusgümnaasium ja Merivälja Kool.

5 klassi poiste võistkonda kuulusid-

Kristo Mälter           Raigo Tiismaa
Rasmus Treier        Robin Kirsipuu
Viljar Lipard             Gren-Raigo Leht
Aarne Lääne            Rain Sivonen
Magnus Lasberg

 

11 veebruaril mängisid meie kooli 5 KLASSI TÜDRUKUD III alagupis meie koolis.

Alagruppi kuulusid-

Lasnamäe Vene Gümnaasium

Mahtra Põhikool

Tallinna Laagna Gümnaasium

Merivälja Kool

Meie kooli tüdrukud saavutasid 2 võiduga III koha. Alagrupist edasi finaalturniirile pääsesid Mahtra Põhikool ja Merivälja Kool.

12722553_10153933061949819_427545280_o

5 klassi tüdrukute võistkonda kuulusid-

Johanna Katriin Hanson     Gädri Hal

Olesja Kortsenova                 Elis Lehter

Stella Puzõrjov                       Angelika Kasterpalu

Margarita Laidro                   Lotta Rosenberg

Anneli Lindam

Varumängija Merili Knoll

Varumängija Elise Palgi

Tallinna Koolinoorte MV 10x50m teateujumises

Kolmapäeval 27. jaanuaril toimus Lasnamäe Gümnaasiumis Tallinna Koolinoorte MV 10x50m teateujumise Pirita- ja Lasnamäe linnaosa alagrupi võistlus.

Poeglaste võistkonda kuulusid-

1. Igor Zahhartšuk

2. Daniel Zaitsev

3. Robert Pivtsov

4. Janek Käsper

5. Marek Käsper

6. Erik Mandel

7. Carl Robert Kallaste

8. Norman Muinasmaa

9. Nikolai Borzov

10. Rauno Tarkiainen

Varu: Lars Kuljus

Tulemusega 4.48,90 võideti alagrupp ja pääseti edasi finaali, mis toimub KALEV SPA UJULAS (AIA 18) neljapäeval  4.veebruaril 2016.a.

Meie võistkonna ujumine 3 rajal-

Teateujumise finaalis osalevad veel-

POEGLAPSED

1.koht                  GAG                                  4.34,20

2.koht                  Tallinna Reaalkool           4.40,56

3.koht                  Tallinna 21.Kool               4.40,88

4.koht                  Laagna Gümnaasium      4.48,90

5.Koht                  RAM                                4.52,28

6.koht                  Tallinna Saksa Gümnaasium         4.55,69

7.koht                  Nõmme Gümnaasium                    5.00,80

8.koht                  Mustamäe Humanitaargümnaasium         5.01,16

Tütarlaste võistkonda kuulusid-

  1. Brigitte Pärn

2. Margarita Laidro

3. Kertu Marie Savila

4. Anastassia Teterina

5. Kaarina Seidelberg

6. Carolin Uesson

7. Gretel Punt

8. Anne Eliise Ojavere

9. Kristiina Pärtel

10. Kristiin Zoova

Tütarlapsed võistlesid põhikooli võistkonnaga. Alagrupis saavutati üldarvestuses 4.koht, põhikoolide arvestuses 1.koht.