Lasnamäe ja Pirita Linnaosa 3-5 klassi kombineeritud teatevõistlused 2. ja 3. detsembril

2. ja 3. detsembril toimusid Kuristiku Gümnaasiumis Lasnamäe ja Pirita Linnaosa 3-5 klasside kombineeritud teatevõistlused.

Meie kooli esindasid-

3 klassi võistkond

Marie Muinasmaa 3C

Viktoria Mustonen 3C

Kristiina Tamm 3C

Laura Palgi 3A

Roosi Puust 3B

Freia Tiara Reidolf 3B

Carl-Eerik Leht 3C

Martin Hendrik Jaaniks 3C

Vjatseslav Maisurjants 3C

Markus-Oliver Sepp 3B

Marcus Lõomets 3B

Kristofer Valk 3B

Saavutati 13 kooli hulgas 5. koht

Tulemused- 3.klass komb teade 2015

4 klassi võistkond

Anne-Ly Lipard 4A

Ines Varjola 4B

Brigitte Pärn 4B

Andre Balta 4A

Lars Kuljus 4C

Tamerlan Grigorjev 4C

Kaspar Padjus 4A

Saavutati 10 kooli hulgas 6. koht

Tulemused- 4.klass komb teade 2015

5 klassi võistkond

Anneli Lindam 5A

Hanna-Liisa Pendla 5A

Elis Lehter 5B

Margarita laidro 5B

Doris Tammsaar 5C

Lotta Rosenberg 5C

Sander Brusnitsõn 5C

Gren-raigo Leht 5C

Viljar Lipard 5C

Aarne Lääne 5C

Kristo Mälter 5A

Rasmus Treier 5A

Saavutati 11 kooli hulgas 9. koht

Tulemused- 5.klass komb teade 2015

 

Advertisements

Koolinoorte meistrivõistlused põhikooli poiste VÕRKPALLIS

26. novembril toimusid meie koolis võrkpalli alagrupi mängud Tallinna koolinoorte meistrivõistluste põhikooli poiste arvestuses.
Osalesid Laagna Gümnaasium, Kuristiku Gümnaasium, Merekalda Kool ja Pirita Majandusgümnaasium.
Alagrupi võitis Merekalda Kool 3 võiduga,
järgnesid Kuristiku Gümnaasium 2 võiduga,
Laagna Gümnaasium 1 võiduga
ja Pirita Majandusgümnaasium võitudeta.
Alagrupist edasi pääsesid Merekalda Kool ja Kuristiku Gümnaasium.
Meie kooli võistkonnas mängisid-

Rainer Halanurm 9A

Rasmus Juurik 9A

Henry Järve 9A

Romet Koit 9A

Janek Käsper 9A

Marek Käsper 9A

Rainar Maasik 9A

Tauri-Taavi Tein 9A

Vladimir Kratško 9A

Raul Kruusa 9B

Elmar Taaramäe 9B

 

Tallinna koolinoorte kabe meistrivõistlused

2. detsembril toimusid Paul Kerese Malemajas koolinoorte kabe meistrivõistlused.

Meistritiitli ja kuldmedalid võitis 13 punktiga Tallinna Reaalkooli kabetajad.

11 punktiga võitsid hõbemedalid Tallinna Laagna Gümnaasiumi neiud Joanna Sild, Britta-Elisabeth Koorem, Kaire Sepp ja  Rebeca Riisna.

Pronksmedalid võitsid Tallinna Pääsküla Gümnaasiumi kabetaja.

Tulemused-   http://kabeliit.ee/turniirid/t264/final_standings_teams&7.html