Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlused JALGPALLIS

Septembrikuu jooksul toimusid Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlused JALGPALLIS.

Meie kool võistles põhikooli tüdrukute, põhikooli poiste ja gümnaasiumi poiste arvestuses.

PÕHIKOOLI POISTE MÄNGUD

Võistkonda kuulusid-

Reio Remmelg          8A

Aleksander Tina                8A

Georg Kožarov        8A

Rasmus Juurik           9A

Henry Järve               9A

Vladimir Kratško        9A

Janek Käsper             9A

Rainar Maasik           9A

Hainer Halanurm       9A

Sten Kilu                    9A

Romet Koit                9A

Tauri-Taavi Tein        9A

Alagrupi turniiril võideti Kuristiku Gümnaasiumi ja Merekalda kooli võistkonda.

Vahegrupis võideti Mustamäe Humanitaargümnaasiumi ja Läänemere Gümnaasiumi võistkonda.

Kahjuks väravate võrdluses jäi meie võistkond kolmandaks ja edasi ei pääsenud.

Septjalka

PÕHIKOOLI TÜDRUKUTE MÄNGUD

Võistkonda kuulusid-

Elina Müürsepp 8A

Krissu Väät 8A

Johanna Soover 8A

Johanna Hermann 9B

Gerri-Grete Dello 9B

Kristiine Kalev 9B

Jasmin Kulagina 9B

Jelena Lebedeva 9B

Reneta Ljašenko 9B

Alagrupis mängiti 3 mängu, parimas mängus Arte Gümnaasiumi vastu saavutati viik.

Advertisements

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused pendelteatejooksus 15. septembril

Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel pendelteatejooksus  esindasid meie kooli-

Põhikooli tüdrukud –

Emilia Niilo 7A

Kaarina Seidelberg 7B

Johanna Soover 8A

Christi Tiidemann 8A

Elina Müürsepp 8A

Carmen Karp 8A

Monica Kartsev 8B

Keitlin Mõttus 8B

Mari-Liis Seppagao 9A

Kristiin Zoova 9A

Põhikooli poisid –

Ilja Ladoskin 6B

Daniel Dogadajev 8A

Robert Pivtsov 8A

Aleksandr Tina 8A

Kevin Räpo 8B

Rasmus Juurik 9A

Rainar Maasik 9A

Vladimir Kratsko 9A

Henry Järve 9A

Janek Käsper 9A

Gümnaasiumi noormehed –

Kristjan Liiva 12 klass

Kevin Laus 12 klass

Hendrik Keltmann 11 klass

Daniel Zaitsev 11 klass

Allar Vaha 11 klass

Bert Bortkevits 11 klass

Kert Väljak 11 klass

Allan Sipovski 11 klass

Kristjan Jürisalu 10 klass

Daniel Lestsenko 10 klass

Marcus Sidoruk 10 klass

Tulemused-

Tallinna_koolinoorte_teade2015_tulemused

Spordinädala kokkuvõtted

Esmaspäev 7. september

Reipalt koolipinki paralleelklasside vahelise teatejooksu TUBLIMAD-

1B klass

2B klass

3C klass

4A klass

5C klass

6A klass

7B klass

8A klass

9A klass

10klass tüdrukud

11,12klass poisid

Kolmapäev 9.september

1-4 klassi spordipäev- Laste Kergejõustik

Reede 11.september

5-12 klassi spordipäev- Taliolümpia Pae Pargis

TUBLIMAD-

Kelgutamine  5B klass
                       8B klass
Taliolümpia viktoriin  6B klass
                                  12 klass
Suusahüpped  7A klass
                         8A klass
Lumeskulptuurid  6A klass
                              11 klass
Jäähoki  5A klass
               9B klass
Laskesuusatamine  5C klass
                                 9A klass
Lumepalli vise  7B klass
                          10 klass

Pühapäev 13. september- SEB sügisjooks

Tere tulemast sportlikku õppeaastasse!

Tere tulemast sportlikku õppeaastasse!

Sellel 2015/2016 õppeaastal on meil plaanis korraldada ja osaleda järgmistel võistlustel.

KOOLISISESED SÜNDMUSED JA VÕISTLUSED-

1.Kooli spordinädal 7-13. september 

7.september- Reipalt koolipinki klassidevaheline teatejooks.

9.september- 1-4 klassile spordipäev

11. september- 5-12 klassile spordipäev

13. september- osalemine SEB sügisjooksul (õpetajad)

2. Kooli juubeli spordisündmused

3-5 klassile- TLG juubeli rahvastepalli turniir

6-12 klassile- TLG juubeli saalihoki turniir

VILISTLASED+ÕPETAJAD+GÜMNAASIUM- võrkpalli turniir

VILISTLASED+ÕPETAJAD+GÜMNAASIUM- teateujumine

3. TLG meistrivõistlused KABES

4. TLG meistrivõistlused UJUMISES

5. TLG meistrivõistlused SUUSATAMISES

6. TLG meistrivõistlused LAUATENNISES

7. KOOLI MATKAPÄEV

Osalema ootame kõiki huvilisi, sest tähtis pole võit vaid osavõtt.

LASNAMÄE JA PIRITA LINNAOSA 3-7 KLASSIDE VÕISTLUSED

  1. Pendelteatejooks
  2. Murdmaateatejooks
  3. Kombineeritud teatevõistlused
  4. Suusatamine
  5. Rahvastepall
  6. Teateujumine
  7. Poiste jalgpall
  8. Kergejõustik

Osalevad kooli esindama valitud õpilased.

TALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

  1. Pendelteatejooks (põhikool tüdr+põhikool poisid+gümn. neiud+gümn. noorm.)
  2. Murdmaateatejooks (põhikool tüdr+põhikool poisid+gümn. neiud+gümn. noorm.)
  3. Jalgpall (põhikool tüdr + põhikool poisid + gümn. noorm.)
  4. Võrkpall (põhikool tüdr + põhikool poisid + gümn. noorm.)
  5. Korvpall (gümnaasiumi noormehed)
  6. Kabe
  7. Male
  8. Teateujumine
  9. Sõudmine
  10. Lauatennis
  11. Sulgpall
  12. Suusatmine
  13. Kergejõustik

Osalevad kooli esindama valitud õpilased.