VII LAAGNA GÜMNAASIUMI MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISES

TULE VÕISTLEMA!
VII LAAGNA GÜMNAASIUMI MEISTRIVÕISTLUSED
UJUMISES
EESMÄRK selgitada kooli õppeaasta parimad ujujad

AEG ja KOHT  13.mai 2015.a algusega kell 14.00 kooli ujulas
(soojendusujumine 13.30-13.55)

VÕISTLUSKLASSID

1.-4. klass
5.-9. klass
10.-12.klass

VÕISTLUSPROGRAMM:

50m vabalt (poisid ja tüdrukud;neiud ja noormehed)

4x25m vabalt klassidevaheline teateujumine (2 neidu + 2 noormeest)
.

AUTASUSTAMINE

I-III kohale tulnud võistlejaid autasustatakse medaliga (kehtib ka teateujumistes).

TLG meistrit absoluutarvestuses autasustatakse karikaga.

daniel

REGISTREERIMINE – oma osavõtust teatada kooli
kehalise kasvatuse õpetajatele
või e-post: peeter.kulm@laagna.edu.ee
hiljemalt 08.mai 2015.a.

KERGET VETT JA HÄID TULEMUSI!

Advertisements

Lasnamäe ja Pirita LO 3-5 klassi poiste JALGPALL.

20 aprillil toimusid Lasnamäe ja Pirita LO 3-5 klassi poiste jalgpalli võistlused.

Tulemused-

Sikupilli     0 : 4     Laagna

Kuristiku     1:1     Laagna

Pirita           2 : 0     Laagna

Pae Gümnaasium     3:1     Laagna

Mahtra         3:1     Laagna

Lasnamäe ja Pirita LO teateujumine.

15 aprillil toimus meie koolis Lasnamäe ja Pirita LO teateujumine 3-5 klassile ja 6-7 klassile.

3-5 klassi võistkonnas võistlesid ja saavutasid 3 koha-

Anastassia Teterina 3a

Gretel Punt 3b

Carolin Uuesson 4c

Karolina Helene Kaukver 5a

Lars Kuljus 3c

Martin-Eric Lipp 4c

Ilja Ladoskin 5b

Daniel Kõiv 5b

20150415_131130

6-7 klassi võistkonnas võistlesid ja saavutasid 2 koha-

Kertu Marie Savila 6b

Christi Tiidemann 7a

Eliise Edasi 7a

Johanna Soover 7a

Carl-Robert Kallaste 6a

Norman Muinasmaa 6a

Martin Stsukin 6a

Robert Pivtsov 7a

20150415_140830

Lasnamäe- ja Pirita LO algklasside rahvastepall

Lasnamäe- ja Pirita LO algklasside rahvastepallis medalid võitnud võistkonnad.

4 klass poisid, kes saavutasid 1 koha ja kuldmedalid-

Kristo Mälter 4a

Rasmus Treier 4a

Sander Brusnitsõn 4c

Kevin Kuuspalu 4c

Magnus Lasberg 4c

Gren-Raigo Leht 4c

Viljar Lipard 4c

Aarne Lääne 4c

Rain Sivonen 4c

DSC05033

3 klassi võistkond, kes saavutas 3 koha ja pronksmedalid-

Andre Balta 3a

Kaspar Padjus 3a

Robert Kulikovski 3c

Rando Reisner 3c

Daniel Zarov 3a

Tamerlan Grigorjev 3c

Riina Tannil 3b

Ines Varjola 3b

Sandra Sereda 3c

Mirjam Trummal 3a

Klaara Kapsi 3a

Jpeg

Tallinna Koolinoorte MV SULGPALLIS

26. märtsil toimusid Tondiraba Sulgpalli hallis Tallinna Koolinoorte MV sulgpallis.

Meie kooli esindasid:

Elina Eimann 8b

Egert Kangur  6a

Morten Karjus 6b

Ortvin Vinter 6b

Kõige edukamalt võistles Morten Karjus, kes saavutas põhikooli poiste arvestuses 3 koha.

Võistkondlikult saavutati 23 kooli hulgas 11 koht.

Sulpall

Võistluste tulemused

Koolinoorte MV 2015

Joanna Sild 11 klassist KABEALASED SAAVUTUSED

16.12.-22.12.2014 osalesin Poolas Dabkis toimuvatel rahvusvahelise kabe maailmameistrivõistlustel juunioride vanuseklassis. Välkkabes saavutasin 10. koha ning pikas turniiris 12. koha.
21.02.-24.02.2015 toimusid Jõgeval Eesti naiste meistrivõistlused, kus saavutasin esimese koha. Tegu on minu suurima saavutusega.
 Varasemalt olen kümnel korral tulnud noorte vanuseklassides Eesti meistriks. 2012.a valiti mind aasta noorkabetajaks.

PÜRAMIID 2015

9. aprillil toimus igakevadine üritus “Püramiidid”.