Lasnamäe ja Pirita linnaosa 3.-5. klasside KOMBINEERITUD TEATEVÕISTLUSED

5. ja 6. detsembril toimusid Kuristiku Gümnaasiumis Lasnamäe ja Pirita linnaosa 3.-5. klasside KOMBINEERITUD TEATEVÕISTLUSED.

Meie kooli esindasid-

3 klass

  1. MARIBEL TRUMMAL                   6. MATVEI ALEKSEJEV
  2. BRIGITTA PIHLAKAS                   7. MARTIN NEENER
  3. SOFIA ZAHHAROVA                     8. DANIEL DŽEMILEV
  4. TRIIN SEVER                                  9. LAURI-GUNNAR VOOL
  5. ANNA-MARIA ŠIPOVSKAJA        10. MAREK MATT                                                                                                                           11.  KRISTJAN PESSI

20171205_122915

4 klass

  1. KALINDI HUSU                             7. KIRILL IVANOV
  2. KARINA JELINSKAJA                   8. KAIDO KÄGU
  3. KÄROLI VIROVERE                       9. ALEKSEI KATSKOV
  4. ANDRA PAJU                                  10. AARON DEHNIK
  5. KÄTLIN RÄPO                                11. RAIKO REISNER
  6. ELISABETH PIKORAINEN           12. KERMO KUUSPALU

4 klass saavutas teise koha ja hõbemedalid.

20171205_140223

5 klass

  1. Kristiina Tamm 5C
  2. Sofia Habrits 5C
  3. Carmen Kriisa  5C
  4. Laura Palgi 5A
  5. Ingrid Kostjak 5A
  6. Marika Veedi 5 A
  7. Carl Erik Leht 5C
  8. Ken-Girdion Lentsius 5C
  9. Vjatšešlav Maisurjants 5C
  10. Enrico Hain 5B
  11. Markus-Oliver Sepp 5B
  12. Erki Roosa 5B

5 klass saavutas 4. koha

20171206_125610

Advertisements

Kooli meistrivõistlused KABES

Teisipäeval 21. novembril toimusid meie kooli KABE meistrivõistlused.

Osalesid-

1.       ANTON KUDIN 8B

2.       SERGO MANDRE 7C

3.       GRETE JÕGI 2B

4.       HUGO MÄNGEL 2B

5.       HANNA-LIISA PENDLA 7B

6.       ANASTASSIA SNIPIDAROVA 7B

7.       OLESJA KORTŠENKOVA 7B

8.       SANDER SKRABUTENAS 7B

9.       SAYAT VARDANJAN 7B

10.   ARINA LAPUSHKINA 2B

11.   VARUŽAN IVANYAN 2B

12.   REIVO LAASIK 7B

13.   DIANA KAHLEN DEAN 5A

14.   DMITRI KUDIN 6A

15.   GERTH PUNGAS 4B

16.   RAGNAR VALDRE 12

17.   KEVIN-ERIC LEIER 8B

18.   ALEKSEI KATSKOV 4B

19.   MARKUS SIITAN 4B

20.   DMITRI ZEZJULIN 9B

Finaali pääsesid- H.-L. Pendla, R. Valdre, D. Zezjulin, R. Laasik, S. Skrabutenas

Kooli meistriks tuli SANDER SKRABUTENAS 7B

Teise koha saavutas RAGNAR VALDRE 12

Kolmanda koha saavutas  DMITRI ZEZJULIN 9B

Tallinna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused 2017

3. oktoobril toimusid Nõmme Spordikeskuses Tallinna koolinoorte murdmajooksu meistrivõistlused.

Vaatamata vihmasele ilmale osales meistrivõistlustel 664 jooksusõpra.

Meie kooli esindasid-

TÜDRUKUD                                                               POISID

Cädri Hal                       6B      TN500m                   Michel Karumov        8B       PN1000m

Brigitte Pärn                 6B      TN500m                   Carl Robert Kallaste   9A       PN2000m

Kaarina Seidelberg      9B     TN500m                    Rainer Eha                   9B       PN2000m

Stellah Pettai                 9B     TN500m

Olesja Kortšenkova      7A     TN1000m

Annely Valters               8B     TN1000m

Reili Pähklamäe            9B      TN1000m

 

Tulemused-

kross2017

Tallinna koolinoorte põhikooli tüdrukute JALGPALLI II ring

10-12.oktoober toimusid Mustamäe Gümnaasiumis Tallinna koolinoorte põhikooli tüdrukute JALGPALLI IIring.

Meie kooli võistkond mängis kõigil kolmel päeval.

Tulemused-

Laagna – Mustamäe Gümnaasium 0 : 0

Laagna – Mustamäe Humanitaargümnaasium 0 : 4

Laagna – Nõmme Põhikool 2 : 0

Laagna – Merivälja 1 : 0

7punktiga saavutati alagrupis teine koht ja pääseti edasi poolfinaali.

tjalgpall

Lasnamäe ja Pirita linnaosa 3-7 klasside MURDMAATEATEJOOKS.

28. september toimusid Pirita terviseradadel Lasnamäe ja Pirita linnaosa 3-7 klasside MURDMAATEATEJOOKS.

Meie kooli esindasid-

3 klass

TÜDRUKUD                  POISID

Kerstin Uustalu           Matvei Aleksejev

Sofia Zahharova          Rolando Virovere

Jessica Aasla                Aleksander Randalu

Brigitta Pihlakas         Lauri-Gunnar Vool

Maribel Trummal       Marek Matt

Triin Sever                   Martin Neerer

4 klass

TÜDRUKUD                              POISID

Karina Jelinskaja                    Aleksei Katskov

Kalindi Husu                           Kaido Kägu

Darja Delina Ivanova            Maksim Trofimov

Elisabeth Pikorainen             Kirill Ivanov

Caitlyn Kõrgemaa                  Andre Kuuspere

4klasspoisid

Tulemused-

Lasnamäe ja Pirita murdmaateatejooks 28.09.2017 – protokoll